بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ویپ دخان سون کاملا محفوظ می باشد

enlightenedدر صورت مشاهده هرگونه خطا در ثبت سفارش آنلاین، لطفاً با پشتیبانی سایت شماره‌ 09125860329 و 09031443010 تماس حاصل فرماییدenlightened

فروشگاه اینترنتی ویپ دخان سون

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ویپ و ایجوس در ایران

فروشگاه اینترنتی ویپ دخان سون

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ویپ و ایجوس در ایران

ویپ دخان سون دستگاه ویپ ویپ اسموک مدل MAG BABY وات 50
ویپ اسموک مدل MAG BABY وات 50

ویپ اسموک مدل MAG BABY وات 50 رنگ مشکی

SMOK MAG BABY Vape 50W Black Prism Color

t محصول جدید شرکت معروف Smok است پس از موفقیت smok mag kit در جلب رضایت مصرف کنندگان این شرکت نمونه جدید و کوچک شده مدل قبلی را با نام smok mag baby kit وارد بازار کرده است. از نظر طراحی mag baby kit مانند نمونه قبلی شبیه به دسته تفنگ طراحی شده و بسیار خوش دست طراحی شده . smok mag kit همراه با اتومایزر جدید TFV12 Baby Prince Tank با ظرفیت 4.5 میلی لیتر ارائه میشود. طراحی این اتومایزر به گونه ای است که با وجود تولید حجم بخار زیاد طعم جویس را دقیق و بهتر ارائه میدهد . قدرت خروجی این مدل تا 50 وات است که کاملا با اتومایزر هماهنگ شده و از باتری داخلی 1600 میلی آمپر استفاده میکند که با یکبار شارژ کامل 2 روز میتوان از آن استفاده کرد.

+ مشاهده رنگبندی بیشتر
نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
اسموک
نام برند : اسموک
+ موارد بیشتر

SMOK Mag baby kit محصول جدید شرکت معروف Smok است پس از موفقیت smok mag kit در جلب رضایت مصرف کنندگان این شرکت نمونه جدید و کوچک شده مدل قبلی را با نام smok mag baby kit وارد بازار کرده است. از نظر طراحی mag baby kit مانند نمونه قبلی شبیه به دسته تفنگ طراحی شده و بسیار خوش دست طراحی شده . smok mag kit همراه با اتومایزر جدید TFV12 Baby Prince Tank با ظرفیت 4.5 میلی لیتر ارائه میشود. طراحی این اتومایزر به گونه ای است که با وجود تولید حجم بخار زیاد طعم جویس را دقیق و بهتر ارائه میدهد . قدرت خروجی این مدل تا 50 وات است که کاملا با اتومایزر هماهنگ شده و از باتری داخلی 1600 میلی آمپر استفاده میکند که با یکبار شارژ کامل 2 روز میتوان از آن استفاده کرد.

هیچ خصوصیاتی برای این محصول ثبت نشده است

نظرات

captcha Refresh
محصولات مکمل
محصولات مشابه